Szkolenie z Usuwania odprysków na szybach

Szkolenie z naprawy szyb przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się prawidłowego i skutecznego usuwania pęknięć. Odpryski na szybach czołowych pojazdów zdarzają się bardzo często, dlatego też umiejętność naprawy takich uszkodzeń jest tak wartościowa.

Zwłaszcza, że pęknięcia w miarę eksploatacji samochodu ulegają powiększeniu, co może skutkować zniszczeniem kosztownej szyby, lub utratą dowodu rejestracyjnego. Ukończenie naszego szkolenia sprawi, że rozpoczniesz dokonywanie estetycznych napraw spełniających wymagania klientów. W teoretycznej części naszego jednodniowego szkolenia z napraw szyb dowiesz się jak rozpoznać uszkodzenia kwalifikujące się do usunięcia

Czas trwania szkolenia to jeden dzień

Dowiesz się więcej o budowie szyb oraz występujących rodzajach pęknięć. W dalszej części kursu przechodzimy do praktycznego wykonywania usługi pod okiem trenera. Rozpoczniemy od prawidłowego przygotowania powierzchni oraz wytyczenia jego centrum. Nauczysz się bezpiecznie nawiercać otwory przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dowiesz się również, w jaki sposób zamocować mostek oraz iniektor do wtłaczania żywicy. Poznasz tajniki pracy z ciśnieniem i pod ciśnieniem, a także metody poprawiania wpływania żywicy wypełniającej oraz wykończeniowej.

Zapoznasz się
z elementami zestawu naprawczego

Na wszystkich etapach tego szkolenia trener służy praktyczną wiedzą wynikającą z bogatego doświadczenia naszego studia detailingowego.

Nasz trener jest praktykiem zawodu, dlatego też nauczy Ciebie jak skutecznie naświetlić odprysk przy pomocy lampy UV, co wpływa na trwałość naprawy. Ponadto szkolenie zakończy szlifowanie oraz polerowanie miejsca pęknięcia, które doprowadzi do zminimalizowania widoczności naprawy. Wybierz szkolenie z napraw szyb klejonych, żeby skutecznie usuwać pęknięcia i odpryski, które psują estetykę oraz bezpieczną eksploatację pojazdów!

Zobacz jak wygląda szkolenia z naprawy szyb

Jeżeli chcesz się nauczyć

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Koszt tego szkolenia - 2500 ZŁ

POSIADAMY WPIS DO RIS (REJESTR INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH) 2.14/00231/2021