Szkolenia dla aplikatorów folii ochronnej PPF

PROFESJONALNIE SZKOLIMY Z ZAKRESU KLEJENIA FOLII PPF
Oklejaniem aut zajmujemy się OD 2009 ROKU A NABYTE PRZEZ LATA DOŚWIADCZENIE PRZEKAZUJEMY innym w formie szkoleń OD 2017 ROKU

Jak mówi popularna mądrość: „Nauka jest światłem, a ignorancja jest ciemnością”. Albo jeszcze raz: „Żyj i ucz się całe życie”.
We własnym imieniu dodajemy, że jeśli zdecydujesz się na zdobycie nowej specjalności, na którą jest zapotrzebowanie i które jest wysoko płatne na rynku pracy lub podnieść dotychczasowe umiejętności, z przyjemnością zapraszamy do Centrum Szkoleniowego Automax Detailing!

Oklejanie samochodu folią to specjalna procedura, kiedy wszystkie pomalowane części karoserii są pokryte specjalną folią PPF. Technologia i wysokiej jakości materiały pozwalają na przyklejenie części samochodowych jednym kawałkiem folii, co ostatecznie pozwala uzyskać najlepszy efekt. Jeśli jesteś właścicielem serwisu samochodowego lub centrum Detailingu i myślisz o rozszerzeniu wachlarza usług lub jesteś prywatnym mistrzem, który dąży do rozwoju, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Kursy wprowadzą Cię w całą gamę powłok ochronnych, prezentowanych w tej chwili na rynku Polskim. Opowiedzą szczegółowo o cechach folii, ich strukturze, różnicach w warstwie klejącej, powiedzą, jak określić - folia wysokiej jakości lub tania podróbka, i uwaga! - poznasz sekretną formułę instalacji! Ponadto naszym uczniom zdradzimy tajniki długowieczności folii, właściwej pielęgnacji oraz doradzimy najwygodniejsze i praktyczne narzędzia do wklejania.

Firma Automax ponad 6 lat szkoli z oklejania samochodów folią.

I uwaga - osobiście montujesz folię na różnych częściach karoserii prawdziwego samochodu, możesz nałożyć folię na swój samochód, efektem tego jest twoja praktyka i możliwość pokazania przyszłemu klientowi efektu swojej pracy + zabezpieczysz swój samochód!

Technologia i wysokiej jakości materiały pozwalają na przyklejenie części samochodowych jednym kawałkiem folii, co ostatecznie pozwala uzyskać najlepszy efekt. Folia ochronna PPF służy wyłącznie do ochrony lakierowanych części karoserii przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Folia jest bardzo wytrzymała i będzie chronić auto przez wiele lat przed takimi problemami, odpryskami lakieru, zarysowaniami karoserii, a nawet drobnymi wypadkami.

Jesteśmy gotowi przekazać Wam ogromne doświadczenie naszych techników, gromadzone przez lata. Po ukończeniu naszych kursów oklejania samochodów folią dowiesz się: jak prawidłowo przygotować powierzchnie do oklejenia; będziesz mógł pod okiem wysokiej klasy specjalisty nauczyć się w praktyce wklejać na samochody różnego rodzaju folie; poznaj wszystkie subtelności tej branży, sekrety profesjonalistów;

Nauczymy Cię rozróżniać jakość folii i ich zastosowania; weź udział w kursie montażu różnych folii, naucz się, jak prawidłowo usunąć folie; Gwarantujemy profesjonalne podejście i transfer całej wiedzy teoretycznej, a co najważniejsze praktycznego doświadczenia w tej technologii. Student będzie posiadał wszystkie umiejętności i będzie potrafił samodzielnie okleić samochód. Po ukończonym kursie Student otrzymuje imienne Świadectwo wraz ze zdjęciem o nabytych umiejętnościach.

Szkolenie trwa jeden dzień,
a koszt to jedynie 2500 zł
ze wszystkimi materiałami szkoleniowymi. Istnieje możliwość odbycia dodatkowych praktyk

POSIADAMY WPIS DO RIS (REJESTR INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH) 2.14/00231/2021