Szkolenie z renowacji reflektorów

Wybierz szkolenie z renowacji reflektorów, żeby skutecznie usuwać rysy, przebarwienia i ŻÓŁKNIĘCIA z utlenionych powierzchni lamp które psują estetykę oraz bezpieczną eksploatację pojazdów!

W rzeczywistości nauka renowacji reflektorów jest rodzajem inwestycji, która może przynieść wymierne korzyści natychmiast po ukończeniu kursu. Słuchacze poznają najnowsze i najbardziej efektywne technologie, a na zajęciach praktycznych kursanci pracują z nowoczesnymi materiałami i sprzętem.

Materiał prezentowany jest w systemie „od prostych do skomplikowanych”, konsekwentnie i z konsolidacją poruszanych tematów. Gwarantuje jego łatwe i szybkie przyswajanie, a ćwiczenia praktyczne dają wszystkie umiejętności potrzebne w procesie prawdziwej pracy. Zajęcia mistrzowskie w naszym warsztacie pozwolą Ci opanować podstawową wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Umiejętność ta przyda się na stacjach obsługi o dowolnej wielkości i rodzaju działalności, a także na myjniach samochodowych i monterach opon. Ta usługa nie wymaga dodatkowej przestrzeni. Masz gwarancję, że to opanujesz! Zalecane w celu zwiększenia rentowności i poszerzenia zakresu świadczonych usług.

Procedura renowacji trwa od 50 do 90 minut, w zależności od stanu reflektorów. Średnio inwestycja za szkolenie, zwraca się po kilku samochodach Wysoka rentowność i szybki zwrot kosztów sprawiają, że ta usługa jest atrakcyjna.

Stosunkowo niewielka inwestycja

Cena tego szkolenia 2000 zł

POSIADAMY WPIS DO RIS (REJESTR INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH) 2.14/00231/2021